NEWS

Přátelé, tak jako ostatní kolegové z oblasti umění jsme se i my ocitli v nelehké situaci a museli jsme rušit naše aktivity. Ale snažíme se s touto situací vypořádat po svém. Několik týdnů nazpět jsme natočili náš karanténní singl A Very Old Lady Driving A Ferrari, který si tak odbyl svoji premiéru. Rádi bychom i tuto skladbu natočili pořádně ve studiu na naši debutovou desku a proto jsme také včera spustili naši crowdfundingovou kampaň na Hithit - https://bit.ly/2VlKySB. Pomozte nám prosím nasbírat prostředky na nahrání alba. Budeme Vám za to vděční. :)

20.04.2020

Cotatcha Orchestra ve vánočním hávu - Kapr na provázku, české a americké vánoční koledy v aranžmá Martina Konvičky a Agustina Bernarda s hostující katalánskou zpěvačkou Mar Vilasecou.

03.12.2019

Naše vlastní kompozice v kombinaci s ambientní elektronickou hudbou. To je náš unikátní program Bigbandová elektronika. 5. listopadu v Ostravě a 6. listopadu v Brně.

20.10.2019

29.4. budeme slavit přesně na den 120 let od narození velikána Duka Ellingtona. Buďte u toho!

19.03.2019

Narozeninový a taky trochu vánoční koncert CO, na němž bude hrát hlavní roli náš kontrabasista Vincenc Kummer, který letos slaví 77. narozeniny. Přijďte si poslechnout jeho oblíbená aranžmá a kompozice.

21.11.2018

Největší projekt roku je před námi. V říjnu vyrážíme na sérii koncertů s našim exkluzivním hostem - holandským trombonistou ILJOU REIJNGOUDEM, vítězem prestižní jazzové soutěže Thelonius Monk competition. Přijďte se o jeho hráčských i skladatelských kvalitách přesvědčit na vlastní uši (a oči). Budeme se na vás těšit! 

27.09.2018

Nedávno jsme vám představili malou ukázkou z našeho nového projektu. Zde je další skladba ze stejného projektu od Martina Konvičky a Davida Machovského (Pohodystán) v jejím premiérovém provedení. Hudba je stejně nevšední jako název této skladby. Kombinuje totiž ambientní elektronickou hudbu s big bandem. 

 

18.09.2018
11 - 20 / 36