NEWS

 

 

120 let Duka Ellingtona

29.4. budeme slavit přesně na den 120 let od narození velikána Duka Ellingtona. Buďte u toho!

Cotatcha Orchestra - Vincenc 77

Narozeninový a taky trochu vánoční koncert CO, na němž bude hrát hlavní roli náš kontrabasista Vincenc Kummer, který letos slaví 77. narozeniny. Přijďte si poslechnout jeho oblíbená aranžmá a kompozice.

Cotatcha Orchestra feat. Ilja Reijngoud (NL)

Největší projekt roku je před námi. V říjnu vyrážíme na sérii koncertů s našim exkluzivním hostem - holandským trombonistou ILJOU REIJNGOUDEM, vítězem prestižní jazzové soutěže Thelonius Monk competition. Přijďte se o jeho hráčských i skladatelských kvalitách přesvědčit na vlastní uši (a oči). Budeme se na vás těšit! 

Sardanapalm - bigbandová elektronika

Nedávno jsme vám představili malou ukázkou z našeho nového projektu. Zde je další skladba ze stejného projektu od Martina Konvičky a Davida Machovského (Pohodystán) v jejím premiérovém provedení. Hudba je stejně nevšední jako název této skladby. Kombinuje totiž ambientní elektronickou hudbu s big bandem. 

 

Cotatcha Orchestra - teaser

V červnu jsme představili nový projekt CO. Poslechněte si teaser pohádkové skladby Billies pilgrimage od Martina Konvičky.

  

CO v Praze a Brně s novým programem

CO zahraje 13.6. v Praze a 17.6. v Brně program pro sólovou trumpetu a big band. Bude bigbandová elektronika, zhudebněné básně a pohádkové písně.

Koncert v Brně

Cotatcha Orchestra a Vincenc Kummer

         Koncert věnovaný kompozicím a životnímu příběhu české kontrabasové legendy Vincenci Kummerovi. 30. 10.2017 v 20:00 v HaDivadle, Brno. 

CO live z Veselí nad Moravou

Poslechněte si, kterak jsme přinesli trochu nostalgie do Veselí nad Moravou! Skladba Time Remembered v aranžmá našeho pianisty Martina Konvičky.